Przyłącz się do brightONE

Szukasz interesujących wyzwań i chcesz wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe? Umiesz pracować w zespole i posiadasz znakomite zdolności komunikacyjne? Twoja wizja kariery może dopomóc w realizacji naszych wspólnych celów? Jesteś osobą, której właśnie potrzebujemy. Nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu, a tym zaangażowanym we wspólny rozwój oferujemy jasne i atrakcyjne perspektywy rozwoju.

Rośnijmy razem!

Jako firma konsultingowa dostarczająca swoim klientom innowacje technologiczne brightONE daje swoim pracownikom możliwość pracy w ekscytujących projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nasze wieloletnie doświadczenie, wszechstronna znajomość wybranych branż i szeroka wiedza technologiczna pomaga naszym klientom odnosić sukcesy.

Dla studenta

Gratulujemy zakończenia kolejnego, interesującego etapu Twojego życia – okresu studiów. Jednak to jeszcze nie koniec Twojej dobrej passy. Nieważne czy masz już pomysł na siebie w przyszłości czy potrzebujesz chwili na jego przemyślenie, na pewno dobrym pomysłem i krokiem ku następnym sukcesom będzie dołączenie do naszego zespołu. Zaplanuj własny rozwój osobowy i profesjonalny z brightOne. Znajdź ofertę pracy dla siebie i zaaplikuj już dziś.

Dla młodego talentu

Wiemy, że niejednokrotnie spotkałeś (-aś) się ze słowami uznania wobec swoich umiejętności. I to, że Twoja wiedza i zdolność rozwiązywania problemów jest dla innych wzorcem do naśladowania. To właśnie takich ludzi jak Ty potrzebujemy na naszym pokładzie. Zaplanuj wykorzystanie swojego talentu i dalszy jego rozwój z brightOne. Jesteśmy otwarci na dostosowanie czasu i formy zatrudnienia do Twoich potrzeb. Znajdź ofertę pracy dla siebie i zaaplikuj.

Dla profesjonalistów

Bogata wiedza i doświadczenie to wartości które w brightONE naprawdę potrafimy docenić. Nasze projekty, wymagające nietuzinkowych umiejętności programistycznych i dużych umiejętności rozwiązywania problemów to świetne pole do realizacji siebie oraz rozwijania własnych pasji. To także możliwość przekazania wiedzy młodym, utalentowanym programistkom i programistom. Gorąco zapraszamy do naszego, wysokiej klasy zespołu inżynierów.

Osoba kontaktowa

Aneta Weber
HR Manager
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade