Zdobądź z nami doświadczenie

Studencie! Poznaj realia pracy w dużym zespole programistów, przekuj teorię tworzenia oprogramowania w praktykę, dotknij najnowszych technologii. My Ci za to zapłacimy.

Praktyki studenckie

Firma brightONE uruchomiła program praktyk studenckich. Skierowany jest on do studentów ostatnich lat uczelni chcących wykorzystać swoje talenty w realizacji projektów komercyjnych. Praktyki nasze są ogromną szansą na zapoznanie się z procesem produkcji oprogramowania począwszy od analizy wymagań poprzez projektowanie, implementację i integrację systemu aż po weryfikację oraz dostarczenie systemu do klienta. To również najlepszy sposób na to, aby po ukończeniu uczelni łatwo znaleźć pracę w zespole wysokiej klasy specjalistów oprogramowania.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Ambitne zadania wspierające Twój rozwój
  • Pakiet szkoleń i warsztatów
  • Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów
  • Plan praktyk dopasowany do planu zajęć na uczelni
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zakończenia praktyk umową o pracę

Sprawdź ogłoszenia na staż do brightONE już dziś lub od razu zaaplikuj - oferujemy ograniczoną liczbę miejsc.

Osoba kontaktowa

Mateusz Pomorski
Team Manager
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade