Rozwój kariery

brightONE to wymarzone miejsce do pracy i zdobywania doświadczenia zawodowego. Dla każdego, niezależnie od wieku i/lub doświadczenia zawodowego mamy odpowiednie programy rozwoju zawodowego i zdefiniowane ścieżki kariery. Sprawdź co możemy zaoferować właśnie Tobie wybierając informacje właściwe dla Twojego aktualnego miejsca w rozwoju zawodowym, zaplanuj swoją przyszłość i rośnij z nami.

Dla Studentów

Gratulujemy zakończenia kolejnego, interesującego etapu Twojego życia – okresu studiów. Jednak to jeszcze nie koniec Twojej dobrej passy. Nieważne czy masz już pomysł na siebie w przyszłości czy potrzebujesz chwili na jego przemyślenie, na pewno dobrym pomysłem i krokiem ku następnym sukcesom będzie dołączenie do naszego zespołu. Zaplanuj własny rozwój osobowy i profesjonalny z brightONE. Znajdź ofertę pracy dla siebie i zaaplikuj już dziś.

> Oferty pracy

Dla młodego talentu

Mówią o Tobie: młody, ambitny, utalentowany? brightONE doda Twojemu talentowi skrzydeł. Dołącz do naszego zespołu.

Wiemy, że niejednokrotnie spotkałeś (-aś) się ze słowami uznania wobec swoich umiejętności. I to, że Twoja wiedza i zdolność rozwiązywania problemów jest dla innych wzorcem do naśladowania. To właśnie takich ludzi jak Ty potrzebujemy na naszym pokładzie. Zaplanuj wykorzystanie swojego talentu or dalszy jego rozwój z brightONE. Jesteśmy otwarci na dostosowanie czasu i formy zatrudnienia do Twoich potrzeb. Znajdź ofertę pracy dla siebie i zaaplikuj już dziś.

> Oferty pracy

Dla profesjonalisty

Twoje bogate doświadczenie i duża wiedza zawodowa jest u nas w cenie. Projekty rozwijane w brightONE umożliwiają skorzystanie z obu tych dobrodziejstw do realizacji Twoich pasji. Dołącz do naszego zespołu.


Bogata wiedza i doświadczenie to wartości które w brightONE naprawdę potrafimy docenić. Nasze projekty, wymagające nietuzinkowych umiejętności programistycznych i dużych umiejętności rozwiązywania problemów to świetne pole do realizacji siebie oraz rozwijania własnych pasji. To także możliwość przekazania wiedzy młodym, utalentowanym programistkom i programistom. Gorąco zapraszamy do naszego, wysokiej klasy  zespołu inżynierów.

> Oferty pracy

Osoba kontaktowa

brightOne Talent Team
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade