brightONE Poland

brightONE jest firmą operującą w sektorze ICT oferującą kompleksowe rozwiązania IT dla globalnych klientów. Firma brightONE liczy w tej chwili około 600 inżynierów z czego około 250 w Polsce. Centra kompetencyjne zlokalizowane są w dwóch polskich miastach: Szczecinie i Wrocławiu. W nich realizowane są wszystkie etapy produkcji oprogramowania dla klientów firmy. Najsilniejsze i kluczowe kompetencje firmy od wielu lat pomagają kreować i tworzyć rozwiązania dla branży samochodowej czy obszaru rozwiązań webowych. Wykorzystując doświadczenie naszych pracowników począwszy od tworzenia systemów wbudowanych, projektowania efektywnych rozwiązań dla portali internetowych, fuzji danych i komunikacji w czasie rzeczywistym, poprzez aplikowanie zwinnych metodyk produkcji, a kończąc na solidnej platformie definiującej jakość dostarczanych produktów, wspieramy naszych klientów w osiąganiu sukcesów. Efekty pracy inżynierów brightONE są widoczne w sieci, biurach oraz w wielu miejscach nowoczesnych samochodów.

Wśród projektów realizowanych przez naszych specjalistów najważniejszymi są:

  • Systemy infotainment dla producentów samochodów segmentu premium;
  • Systemy infotainment budowane w oparciu o inicjatywę Open Source Software;
  • Rozwiązania portali internetowych dla rynku nieruchomości;
  • Rozwój systemów wbudowanych (embedded systems development);
  • Systemy wsparcia dla czołowych zespołów piłkarskich pozwalające monitorować i analizować   wyniki osiągane podczas treningów;
  • Systemy wsparcia ContactCenter oparte o narzędzia Genesys oraz Interactive Inteligent.

W szeregach brightONE mamy specjalistów programistów, inżynierów elektroników posiadających bogatą wiedzę i doświadczenie pozwalające na sprostanie wysokim wymaganiom jakościowym realizowanych projektów. W sposób ciągły dbamy o rozwój kompetencyjny naszych pracowników, co pozwala na aktywne podążanie za trendami technologicznymi, które w niedalekiej przyszłości pojawią się na rynku.

W brightONE dużą wagę przykładamy do jakości naszych produktów. Wyodrębniony zespół inżynierów jakości dba o spełnienie wszystkich wymogów standardów ISO9001, Automotive SPICE, CMMI oraz Medical ISO, według których prowadzimy naszą produkcję. Ich niebagatelnym doświadczeniem wspieramy także naszych klientów wykonując usługi konsultingowe z dziedziny jakości.

My, w brightONE wiemy, że jesteśmy odpowiednim partnerem, będącym w stanie sprostać Twoim wymaganiom w ramach oferowanych przez nas usług.

Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade