Nasi partnerzy

Partnerstwo poszerza nasze możliwości dostarczania najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

W brightONE zbudowaliśmy potężną sieć partnerską, której głównym celem jest pomoc naszym klientom w stworzeniu wysoko-wydajnych biznesów oraz w uzyskaniu najlepszej wydajności z inwestycji w technologię.

Klaster IT Pomorze Zachodnie to stowarzyszenie najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych województwa zachodniopomorskiego. Klaster powstał, by wspierać przedsiębiorców działających na rynku usługi rozwiązań technologii informatycznych. Stowarzyszenie zrzesza firmy świadczące zróżnicowane usługi związane z technologiami informatyczno-telekomunikacyjnymi, jednostki badawczo-rozwojowe działające na rzecz rozwoju tych technologii oraz instytucje otoczenia biznesu wspierające działalność klastra.

www.klasterit.pl

Genesys jest wiodącym dostawcą obsługi klienta i rozwiązań centrów kontaktowych. Posiadając w swoim portfolio przeszło 2700 klientów w 80 krajach Genesys obsługuje ponad 100 milionów połączeń z klientami każdego dnia pomagając firmom dostarczanie szybkich i optymalnych poziomów obsługi klienta. Genesys priorytetyzuje również przepływ zadań dla personelu wynikającej z każdej interakcji z klientem, wewnętrznego przepływu informacji lub aplikacji biznesowej optymalizując wydajność i satysfakcję pracowników posiadających bezpośredni kontakt z klientem.

www.genesyslab.com

Jacada pomaga organizacjom poprawić ich doświadczenie w pracy z klientem oraz zredukować koszty operacyjne. Umożliwia także dostarczać zaawansowanee interakcje z klientami i agentami poprzez implementację rozwiązania mobilne i narzędzia optymalizacji procesów. Klienci otrzymują ulepszoną obsługę klienta w każdym punkcie styku z organizacją.

www.jacada.com

Artificial Solutions specjalizuje się w technologii NLI (Natural Language Interaction), która umożliwa ludziom przeprowadzenie dwustronnej komunikacji w sposób naturalny człowiekowi z aplikacjami i usługami uruchomionymi na telefonach komórkowych, komputerach lub innych urządzeniach.

Platforma NLI - nazwana Teneo - jest niezależna od urządzenia, systemu operacyjnego czy też języka naturalnego. Nasłuchuje ona i interpretuje co zostało powiedziane po czym aplikuje zaawansowane procesy aby wybrać najlepszą odpowiedź.

www.artificial-solutions.com  

legodo tworzy oprogramowanie dla komunikacji z klientem kluczowym. Customer Communication Suite (CCS) umożliwia klientom SAP-a i Oracle'a w szybki i łatwy sposób wygenerować istotną korespondencję. legodo używa wszystkich dostępnych procesów i danych z systemów ERP, CRM i i nnych applikacji we właściwym kontekście i we właściwym czasie.

www.legodo.com 

Altera® rozwiązania programowalne umożliwiają projektantom systemów elektroniczych na szybkie i efektywne kosztowo wprowadzanie innowacji, wyróżniających się, a nawet będących zwycięskimi na rynku. Więcej o rozwiązaniach FPGA, SoC, SoC, CPLD i ASIC firmy Altera możesz dowiedzieć się na stronie firmy.

www.altera.com

ATEDOS Advanced Technical Documentation Solutions GmbH to firma skupiająca konsultantów i specjalistów implementacyjnych na polu komunikacji technicznej i zarządzania licencjami. ATEDOS wspiera w realizacji projekty informacji produktowej i dekumentacji technicznej, licencjobiorców i licencjodawców w przeprowadzaniu auditów oprogramowania, zbierania i planowania wymagań jak również zarządzania licencjami profesjonalnymi.

www.atedos.com

TTTech jest wiodącym dostawcą niezawodnych rozwiązań sieciowych opartych o technologie one time-trigerred i platformy bezpieczeństwa modułowego. Rozwiązania te poprawiają bezpieczeństwo i niezawodność sieciowych systemów komputerowych w branżach przemysłowych i transportowych. Portfolio produktów obejmuje najlepsze w swojej klasie produkty zgodne z normami DO-254, DO-178B, IEC 61508 i ISO 26262

www.tttech.com

Centigrade zaangażowana jest w doskonałość w inżynierii, projektowania i użyteczności interfejsu użytkownika. Firma wspiera swoich klientów w tworzeniu oprogramowania o wysokiej użyteczności, atrakcyjności wizualnej i elegancji technicznej.

Dzięki twórczemu zespołowi inżynierów użyteczności, projektantów i architektów oprogramowania, Centigrade, jest w stanie zaoferować niestandardowe usługi związane z user experience, począwszy od zbierania wymagań dotyczących użyteczności do koncepcji i wytworzenia wyjątkowych ekranów i wzorów ikon. Ponadto Centigrade zapewnia specjalistyczne komponenty GUI oraz Look and Feel dla aplikacji opartych na Java ™ Swing, WPF i Silverlight.

www.centigrade.de/en

Osoba kontaktowa

Radosław Borek
Senior Business Developer
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade