Rozwiązania Driver Assistance

Rozwiązania wsparcia kierowcy to w dzisiejszych czasach dość istotny element decydujący przy zakupie pojazdu przez klientów. Co więcej, w najbliższej przyszłości mogą one zostać dodane do listy elementów wymaganych do dopuszczenia pojazdu do sprzedaży w poszczególnych krajach.

W brightONE możemy Tobie pomóc przygotować projekty Driver Assistance do technologicznego przewyższania innych rozwiązań na rynku.

Rozwój systemów wsparcia kierowcy

Wparcie kierowcy systemami zwiększającymi bezpieczeństwo podróży znajduje swoje miejsce w samochodach coraz niższych segmentów. Wyposażanie aut w rozwiązania rozpoznawanie pasa drogi, ostrzegające o obiektach w martwym polu, rozpoznawania znaków drogowych czy też systemy aktywnego utrzymywania dystansu z pewnością stanie się w niedalekiej przyszłości wymogiem prawnym dopuszczającym poszczególne modele samochodów do sprzedaży. Również dostępność rozwiązań ułatwiających korzystanie z aut takich jak automatyczne systemy parkowania może mieć wpływ na decyzje zakupowe klientów.

W brightONE zdajemy sobie sprawę, że wyposażenie pojazdu w te systemy to potrzeba przetwarzania, filtracji i prezentacji ogromnej ilości danych z czujników w nim rozmieszczonych. Opracowane przez naszych partnerów modele matematyczne zapewnią Twoim projektom skrócenie procesu produkcyjnego oraz zmniejszenie nakładów finansowych na ich przygotowanie do produkcji.

Osoba kontaktowa

Piotr Szul
Business Developer
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade