Systemy elektroniczne

Bogactwo dzisiejszych rozwiązań sprzętowych może wprawić w zawrót głowy. Powoduje to fakt, że wybór właściwego, optymalnego pod kątem finansowym, i co ważniejsze, działającego, nie jest w ostatnich czasach zadaniem łatwym.

Poprowadzimy Ciebie za rękę przy wybieraniu rozwiązań dla Twojego projektu a jeśli będzie taka potrzeba zaprojektujemy i wykonamy Tobie prototyp urządzenia.

Dopasowane rozwiązania elektroniczne

Ilość rozwiązań sprzętowych mogących znaleźć zastosowanie w systemach elektronicznych dla branży automotive jest obecnie ogromna. Zmusza to producentów oprogramowania opartych na tych systemach do wzięcia pod uwagę coraz większej ilości czynników podczas procesu wyboru właściwego rozwiązania. Poza wydajnością sprzętową takich systemów trzeba jeszcze uwzględnić dostępność ogólnych bibliotek, realizujących określone funkcje oraz zdolność do współdziałania z innymi podsystemami w środkach transportu lub infrastrukturze drogowej.

Jesteśmy zdolni dobrać dla Twojego projektu najlepsze rozwiązania sprzętowe zarówno pod względem wydajności jak i ekonomiki rozwiązania. Poza tym, przy wyborze tego najlepszego bierzemy także pod uwagę szersze spojrzenie na cały system oraz jego możliwości rozwoju i integracji z wymaganymi komponentami.

Poza doborem najlepszych rozwiązań sprzętowych, nasi inżynierowie to jedni z najlepszych specjalistów potrafiących zaprojektować i przygotować prototyp urządzeń realizujących określone przez naszych klientów funkcje. Takie „skrojone na miarę” urządzenia dostarczamy z kompletem bibliotek do wykorzystania z najpopularniejszymi na rynku systemami operacyjnymi.

Osoba kontaktowa

Piotr Szul
Business Developer
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade