4 koła on-line

Coraz więcej urządzeń z rynku masowego stało się w ostatnich latach terminalami sieci globalnej. Zastosowanie tej reguły do samochodów było tylko kwestią czasu. Zobacz, jak brightONE może spowodować aby Twój produkt z pokładu samochodu też był częścią nowoczesnego świata on-line.

Dopasowane rozwiązania łączności

Do niedawna podróżowanie oznaczało zwyczajne przemieszczenie się z jednego miejsca w drugie. Środki transportu były jedynie środkiem do realizacji powyższego celu a ich brak łączności ze światem pozostawiał na głowie kierującego mnóstwo problemów związanych z technicznymi aspektami wypraw. Jednak coraz częściej pojazdy stanowią rozszerzenie dostępnych narzędzi pozwalających planować spotkania, realizować zakupy oraz inne sprawy dnia codziennego. To również centra zapewniające pasażerom rozrywkę podczas podróży aby uprzyjemnić jej realizację.

Połączenie naszych kompetencji w zakresie branży samochodowej oraz telekomunikacyjnej pozwala na oferowanie naszym klientom usług w zakresie przygotowywania rozwiązań ułatwiających podłączenie pojazdów do sieci globalnej. Potrafimy opracować rozwiązania w pełni spełniające wysokie wymagania projektowe naszych usługobiorców zachowując pełną zgodność z rozwiązaniami znanymi z sieci stacjonarnych oraz standardami przemysłowymi odpowiednimi dla branży. Doświadczenie, które posiadamy pozwala również przygotować istniejące projekty do wymogów rozwiązań będących obecnie przedmiotem badań i planów na lata kolejne takich jak vehicle to vehicle czy vehicle to infrastructure communication.

Na co dzień współpracujemy także z ośrodkami akademickimi, z którymi wymieniamy się doświadczeniami uzyskanymi podczas przeprowadzonych badań naukowych z ich strony i realizowanych projektów komercyjnych z naszej strony. Wykorzystanie wiedzy naszych inżynierów z pewnością dostarczy Twojemu projektowi innowacyjnego sposobu rozwiązania problemów w nim występujących.

Osoba kontaktowa

Piotr Szul
Business Developer
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade