Dedykowane rozwiązania internetowe

Zestrojenie perfekcyjnie działających elementów systemu dedykowanego dla biznesu to umiejętność wymagająca rewelacyjnej znajomości dostępnych rozwiązań. W brightONE przygotujemy rozwiązanie idealnie dopasowane dla biznesu Twojego lub Twoich klientów.

Technologie internetowe dla biznesu

Przygotowanie kompletnego rozwiązania internetowego dla biznesu Twojego lub Twoich klientów to niebagatelne przedsięwzięcie. Do jego szczęśliwego zakończenia potrzebne jest rozeznanie nie tylko w istniejących rozwiązaniach, ale także w rozwiązaniach, które dopiero zaczynają być obowiązujące w tej dziedzinie.

W szeregach brightONE mamy inżynierów z dużym doświadczeniem w przygotowywaniu rozwiązań dedykowanych pozwalającym idealnie dopasować rozwiązania sprzętowo-programowe do wymagań klienta. Na bieżąco współpracujemy z firmami dostarczającymi sprzęt skrojony dla Twoich potrzeb. Wykorzystując wiedzę naszych inżynierów w połączeniu z ofertą sprzętową naszych partnerów zyskujesz najbardziej efektywne wykorzystanie przeznaczonego na ten cel finansowania.

Osoba kontaktowa

Seweryn Makuch
Delivery Manager
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade