Skalowalne systemy dużej dostępności

Przygotowanie serwisów dostępnych dla dużych ilości odbiorców jest niełatwym zadaniem. Co więcej, przygotowywanie systemu, który rośnie wraz z popularnością na rynku bądź rozwojem firmy to potrzeba przewidzenia rozwiązań już na początku tworzenia takiego systemu. My wiemy jak to się robi - w końcu sami używamy tych systemów.

Skalowalność definiuje się jako możliwość działania systemu tak, aby był w stanie poradzić sobie z wciąż rosnącym przyrostem danych, a co za tym idzie ilością pracy, którą trzeba na tych danych wykonać; bądź możliwością rozrostu systemu tak, aby podołał zmieniającym się potrzebom. Tego typu systemy można obserwować na całym świecie, gdy przestarzałe zbiorowiska scentralizowanych serwerów danych przesuwa się w chmurę, co znacząco zwiększa dostęp i wygodę użytkowania.

Tego typu efekty uzyskuje się głównie dzięki wyspecjalizowaniu systemów i przystosowaniu ich do szczególnych typów danych, zamiast korzystania z rozwiązań "pasujących do wszystkiego".
Jak możemy pomóc?

Nie zanudzając technologiczną nomenklaturą - sami korzystamy z tego typu rozwiązań, dzięki czemu w prosty sposób możemy reagować na zmienne potrzeby dynamicznego rozwoju IT. Sami takie systemu projektujemy i wdrażamy.

Osoba kontaktowa

Seweryn Makuch
Delivery Manager
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade