Systemy i aplikacje webowe

Przeniesienie biznesu do sieci to znakomite ułatwienie jego prowadzenia. Historia realizacji produktów webowych dla naszych klientów pokazuje, że jesteśmy wiodącym dostawcą usług tego typu na rynku europejskim.

W ciągu ostatniego dziesięciolecia, Sieć stała się domem dla milionów działalności biznesowych, będąc jednocześnie niedrogim kanałem do wymiany informacji między biznesem i klientem. Nie ma się zresztą czemu dziwić, w 2012 roku liczba użytkowników Internetu na świecie sięgnęła niebotycznej ilości 2,1 miliarda ludzi; w samej zaś Polsce liczbę tę szacuje się na 16,69 milionów użytkowników, co stanowi 55,4% całej naszej populacji.
Olbrzymie ilości danych, generowane przez biznes, domagały się szybkich rozwiązań, pozwalających na błyskawiczne reagowanie na zmieniającą się niczym w kalejdoskopie sytuację na rynku. Na ratunek przybyły aplikacje i systemy webowe, które nie tylko pozwalają na personalizację doświadczeń klientów, ale również znajdują się w doskonale programowalnym środowisku, dzięki czemu nie wymagają kompleksowych zmian i reorganizacji w firmach. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że procedury udoskonalenia i odświeżania oprogramowania webowego nie wymagają wysiłku ze strony klienta, wprowadzane są bezpośrednio na serwerach, zatem klient otrzymuje gotowe rozwiązania niemal natychmiast. Do tego wszystkiego, ponieważ rozwiązania tego typu u odbiorcy korzystają głównie z przeglądarki internetowej, mają zasięg multiplatformowy.

brightONE wspomaga swoich klientów wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na polu projektowania i budowy systemów webowych. Nasze rozwiązania są znakomicie dopasowane do wymagań klientów dając im najwyższą jakość rozwiązania za korzystną cenę i umożliwiając skrócenie czasu rozwoju aplikacji.

Osoba kontaktowa

Seweryn Makuch
Delivery Manager
Immobilienscout 24
Klaster IT
Genesys
jacada
Artificial Solutions
legodo
Altera
Atedos
TTTech
Centigrade